.

КОРИСТУВАЧАМ
Каталог
Голосування
Профіль моєї освіти - це...
Loading

Аграрне право Варіант 4 Задачі

Вид роботи: контрольна/реферат
Кількість сторінок: 11


Зміст

Задача 1

Загальні збори учасників СТОВ "Соя" 15 квітня 1999 р. ухвалили рішення про виключення тих його учасників, які відмовляються працювати в громадському господарстві СТОВ. На підставі такого рішення та пункту Статуту, де йдеться про обов'язковість особистої трудової участі, на тому ж засіданні загальних зборів із СТОВ було виключено братів Хоменко. Останні були відсутні на цих зборах і про таке рішення довідалися в січні 2000 р., коли їм було відмовлено в перерахуванні дивідендів за підсумками 1999 р. Брати Хоменки звернулися до суду з позовом про визнання їх виключення із СТОВ незаконним і про сплату належних їм дивідендів.
1. Чи зобов'язаний учасник СТОВ брати участь в громадському господарстві?
2. Яке рішення і чому має винести суд.

Задача 2

Загальні збори акціонерів закритого АСГТ "Троя" вирішили внести ряд змін до свого Статуту і, зокрема, ухвалити, що право голосу мають тільки акціонери, які працюють в АСГТ, непрацюючі акціонери-пенсіонери мають брати участь в голосуванні за принципом "10 акцій — один голос", а працездатні акціонери, які взагалі не працюють в АСХТ, мають тільки право дорадчого голосу. Районна адміністрація відмовилася прийняти такі доповнення до Статуту. Голова правління АСГТ звернувся до арбітражного суду з позовом про неправомірні дії райадміністрації.
1. Які права членів АТ?
2. Яким чином Статут АТ регулює права акціонерів при здійсненні ними права самоврядування? Як вирішити цю справу?

Задача 3

Голова КСГП Каштан і головний бухгалтер Мороз без відома загальних зборів членів КСГП перерахували Ільницькій лікарні грошові кошти для придбання останньою автомобіля.
1. Чи законні такі дії? Які наслідки цих дій?
2. Який порядок використання коштів КСГП?

Список використаної літератури 11Ця робота виконана спеціалістом в галузі права, викладачем юридичного ВУЗу, оформлена у відповідності з усіма правилами, являє собою документ Microsoft Word.

В роботі оформлений список використаної літератури - як того вимагають правила написання студентських робіт юридичних спеціальностей; в роботі використовувалися останні нормативні акти та закони на момент написання.

Ця робота є цілком авторською роботою, була написана виключно для нашого сайту IQdiplom.com, і купити її можна тільки тут.

Всі готові роботи на нашому сайті дуже відрізняються від безкоштовних рефератів з мережі Інтернет, і в першу чергу - вони володіють високою якістю і унікальністю (ці роботи не гуляють по мережі Інтернет, хоча б через свою платність!).

Представлена робота була захищена на позитивну оцінку - отже, Ви апріорі не придбаєте “аби що”, а одержуєте роботу, яка раніше вже була перевірена викладачем.


149 грн.
Валюта:
СТАТТІ ТА НОВИНИ